B
B
B
P
P
P

"Akıllı insan aklını kullanır, daha akıllı insan başkalarının aklını da kullanır. "
                                                                                               J.B.SHAW


NS; Çizgi altı ve Dijital mecralarda, müşterilerinin diğer rakipleri arasından sıyrılarak fark edilmesini sağlayacak yenilikçi çözümler üretmek amacıyla kurulmuş bir reklam ajansıdır.

2008’den bu yana genç, farklı vizyonlara sahip amatör ruhunu kaybetmemiş profesyonellerden oluşan ekibimiz, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak birçok başarılı projeye imza atmıştır.

“Her zaman daha iyisi yapılabilir” mantığı ile hareket ederek her işte empati kurup müşterilerimizin bakış açılarıyla projelerini geliştiririz.

Her yeni projede, yaratıcı fikirler ve çözümler üreterek kendimizi ve müşterimizi geliştirmek en büyük hedefimizdir.

Referanslarımız, çalışma disiplinimizi ve kreatif çizgimizi hakkımızda yazılabilecek her kelimeden çok daha iyi ifade eder.

Bizi daha iyi tanımak için Projeler sayfamızı ziyaret etmenizi tavsiye ederiz. Ya da iletişime geçin size projenizde yardımcı olalım.
 

AJANS

Biz ajansımızda nasıl mı çalışırız?

REKLAMDA KREATİVİTE

Tasarımlar, her markanın hedef kitlesi ve stratejisi düşünülerek yapılır. Çok dikkat edilmesi gereken tasarım unsurları çalışılan markaya özenle entegre edilir.

MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ

Her marka ayrı bir kültürdür. Kurumsal kimliği ve iş strateji farklıdır. Ajans içinde dikkat edilmesi gereken ise bu disiplinlerin dikkatle dinlenmesi ve ihtiyaçlarının iyi anlanmasıdır.

WEB ÇÖZÜMLERİ

Bir markanın hedef kitlesiyle tanıştığı ilk nokta artık web sitesidir. Kurum kültürünü en net anlatan bu mecranın içeriği, tasarımı ve alt yapısı markaya uygun stratejilerle belirlenmelidir.

Ara Soru Sor