B
B
B
P
P
P

Dermoskin Web Tasarım ve Yazılımında Sadelik Esası

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Müşteri temsilcimizle iletişime geçmek için aşağıdaki formu doldurun;

Yada detaylı bilgi için;
+90 (216) 360 80 74

Dermoskin kişisel bakım ürünlerini ilaç ve sağlık sektöründe üreten bir yerli sermayeli firmadır. Sağlığı güzellikle buluşturan Dermoskin’in web sitesi de aynen bu iddiada olmalı diye düşündük ve hem sağlığı yansıtacak hem de duru güzelliği ve sadeliği koruyacak olan beyaz rengini esas almayı tercih ettik.

Hazırladığımız bu web projesi responsive olarak hazırlanmıştır ve Tablet & Mobil uyumlu bu sistem ile son teknoloji kullanılmıştır. Web tasarımının en önemli bölümlerinden olan, ürünler sayfasını ekstra bir itina ile hazırlayarak kullanıcıların gerekli bilgiye sağlıklı ve aksaklık yaşamadan ulaşması için özel olarak tasarladık. Kullanıcılar bu bölümden, ürünlerin hem görsellerini hem de içeriğini detaylı bir şekilde inceleme olanağına erişiyorlar ve aynı zamanda ürünle alakalı katalog ve broşürleri pdf olarak indirebiliyorlar.

Aynı zamanda karşılıklı etkileşimi arttırmak amacıyla kullanıcıların ürünler hakkında düşüncelerini iletebilecekleri “yorumlar” bölümü ve gerektiğinde anında iletişime geçebilmeleri içinde “iletişim formu” seçenekleri ise web siteye zenginlik katan özellikler oldu.

Ara Soru Sor