B
B
B
P
P
P

Bir Web Sitesini Revize Etmenin Faydaları

Bir Web Sitesini Revize Etmenin Faydaları

Birçok insan web sitelerini revize ettirmenin zor, zaman alıcı ve pahalı bir görev olduğunu düşünüyor. Ancak bunların hiç biri revize işlemleri için doğru değildir.

İşletmenizin web sitesini güncellemenizin birçok faydası olabilir. Bu kullanıcıların deneyimini geliştirmek ve onların ihtiyaçlarına daha iyi hizmet vermek için gereklidir. Sitenizi daha güncel ya da görsel olarak daha çekici hale getirip içeriklerinizin bu şekilde görüntülenmesini sağlamak müşterilerinizin gözünde onları önemsediğinizi hissetmelerini sağlayacaktır. Aynı zamanda yeni teknolojiye bağlı trendleri web sitenize yansıtmanız web sitenizi arama motorlarında daha üst sıralara taşıyacaktır. Bunun firmanıza getireceği desteği düşününce revize ücretlerinden de korkmak saçma olur.


  • Tek seferde tüm web sitesinin yeniden tasarıma ihtiyacı olmayabilir. Sadece ana sayfa ve/veya içerik açılış sayfaları gibi en çok görüntülenen sayfalarını güncellemeniz gerekebilir.
  • Firmaların web sitelerini 18 ay da bir güncellemeleri gerekmektedir.
  • Ortalama bir web site revize işlemi en fazla 3 ay veya daha kısa sürer.
  • Ortalama maliyet pazarlama bütçenizin %10’undan daha azdır.

Mobil ve tabletlere uyumlu web sitelerinin ayrı bir mobil site olmaları gerekmez. Kullanıcıların giderek arama yapmak için mobil cihazları tercih ettikleri bir gerçek. Google’a göre kullanıcıların %90’ı bir görevi tamamlamak için cihazlar arasında hareket etme eğilimi gösteriyor ve kullanıcıların %74’ü mobil uyumlu olmadığını anladığı web sitesine geri dönmüyor.Sizin için bu işlemleri gerçekleştirecek dış kaynakları kullanabilirsiniz. Web sitenizi yeniden revize etmemizi istiyorsanız bizimle iletişime geçin. Daha fazla bilgi için müşteri temsilcilerimizden yardım alabilirsiniz. Web sitenizin en doğru tasarımı ve revizesi için size gereken bilgiyi sağlayalım.

Benzer İçerikler

Ara Soru Sor