B
B
B
P
P
P

Havalar Isındı, Haydi NS Doğru Pikniğe :)

Havalar Isındı, Haydi NS Doğru Pikniğe :)

Havaların ısınmasıyla birlikte içimiz içimize sığmayarak düştük yollara :) Artık bir orman havası almak, top oynamak, trekking yapmak, muhabbet etmek tabi en önemlisi de güzel güzel yemeklerden yemek için hepimizi bir heyecan almıştı, yalan yok.

Beykoz’da Mahmut Şevket Paşa köyüne yakın bir yere gittik, yolda ilerledikçe daha doğrusu şehir merkezinden uzaklaştıkça; ağaçlar, temiz hava ve yem yeşil doğanın büyüsüne kapılıyor insan. Bir de biz İstanbullular dağa, bayıra, ağaca bayılıyoruz. İnsan kısa bir zaman da olsa o şehir karmaşasından uzaklaşınca nefes aldığını hissediyor.

Bizim ekibi bir görseniz nasıl mutlular, ofiste ağzını bıçak açmayan yazılımcılarımız bile başımıza bülbül kesildiler :) Oksijen işte… Adamı böyle değiştirir :) Mangal da yanmaya başladı, oh değmeyin keyfimize. Tabi ekip olarak orada da görev dağılımlarıyla her şeyi şipşak hallettik. Kimisi domates yıkıyor, öbürü soyuyor, bir diğeri salata yapıyor. Tabi bir şeye değinmeden edemeyeceğim; bunu da köfteleri yerken fark ettik :) Yazılımcılar köftenin tadının güzelliğinden, tasarımcılarda köftenin şeklinden ve biçimsizliğinden bahsediyordu. Tasarımcıların genelinde bir simetri sorunu var sanırız, bilemiyoruz :)

Piknikte top oynanmazsa olmaz tabi, ekibin tüm erkekleri sanki birer Ronaldo edasına büründüler. Futbol oynamaya çalıştılar. Ama altını çiziyorum sadece çalışabildiler :)

Saat ilerledikçe gün hiç bitmesin istesek de bir NS organizasyonunun daha sonuna geldik maalesef :(

Başka organizasyonları iple çekiyoruz sayın Ajans Başkanımız :)

Benzer İçerikler

Ara Soru Sor