B
B
B
P
P
P

Künefis'e Reklam Alanındaki Her Konuda Hizmet Sağlıyoruz

Künefis'e Reklam Alanındaki Her Konuda Hizmet Sağlıyoruz

Künefis sizlere adından da çağrıştırdığı üzere tatlı mı tatlı künefeleri üreten bir tatlı markasıdır. İlk önceleri yöresel ürün sektörüne sadece künefe ile giriş yapsa da 8 yılın ardından ürün çeşitliliğini oldukça arttırmış ve köklü bir marka haline gelmiştir.

Künefis’e markasını güçlendirmede oldukça yardım ettik ve aklınıza gelebilecek birçok reklam çalışmasını yürüttük. Yaptığımız çalışmalarıysa; web site tasarımı, kurumsal kimlik tasarımı, broşür tasarımı, menü tasarımı, ambalaj tasarımı, araç giydirme, fotoğraf çekimi şeklinde sıralamak mümkün.

Künefis’in web site tasarımı ve katalog tasarımı tamamen bir bütünlük göstermektedir. Her iki tasarımda da tabak şeklinden yola çıktık. Özellikle markanın web sayfasını ziyaret ettiğinizde ne demek istediğimizi daha iyi anlayacaksınız; www.kunefis.net . Katalog tasarımı çalışmasının basımı ise özel kesim olarak yapıldı ve elinize aldığınızda tabağı tutuyormuşsunuz hissi yaratılması sağlandı.

Tabi ki bu tarz çalışmaların kendini gösterebilmesi için fotoğraf çekimleri de bir o kadar önemlidir. Künefis’in tüm ürünleri NS Reklam stüdyosunda özel olarak, tek tek çekildi. Kendilerine hala birçok konuda hizmet veriyor olmaktan ötürü mutluyuz.

Künefis için hazırlamış olduğumuz katalog tasarımı, web tasarımı, ambalaj tasarımı ve dergi ilan tasarımı çalışmalarına linki tıklayarak bakabilirsin.

Benzer İçerikler

Ara Soru Sor