B
B
B
P
P
P

Netfactor Web Sitesi Pek Bir Şahane Oldu!

Netfactor Web Sitesi Pek Bir Şahane Oldu!

NetFactor Telekom; telekomünikasyon ve internet teknolojileri alanında hizmet vermekte olan köklü bir firmadır.

Netfactor Telekom uzun soluklu hizmet sağladığımız firmalardan biridir ve birlikte çalışmaya ilk olarak kurumsal kimliklerini tasarlayarak başladık. Bir firmanın en önemli yanı kurumsal kimliği oturmuş olmasıdır, bu sebeple Netfacor Telekom’a yaptığımız ilk işin kurumsal kimlik tasarımı oluşundan dolayı mutluyuz.

Netfactor Telekom’un kurumsal kimliğini oluştururken pastel renkleri tercih ettik. Turuncu ve grinin birbirine uyumundan yararlanarak fazla göz yormayan açık tonlu renkleri tercih ettik ve akılda kalıcı olmasını sağladık. Kurumsal kimliklerinde sadece logo tasarımı ile yetinmedik ve dosyalık tasarımı, antetli kağıt tasarımı, kartvizit tasarımı ile tam donanımlı bir iş ortaya koyduk.

Netfactor Telekom’un vermiş olduğumuz bu hizmetten memnun kalmalarının ardından, yaptığımız tasarımlara bir yenisini daha ekledik ve broşür tasarımı da yaparak firmanın müşterilerine daha kolay ulaşmasında yardımcı olduk.

İletişim ve teknolojinin hızla ilerlediğinin farkında olan ve teknolojinin içinden bir firma olan Netfactor Telekom, web sitesi tasarımı ve yazılımında da ekibimizi tercih etti. Bizler NetFactor Telekom'un web sitesini baştan aşağı bir tasarım ile hem kurumsalına uydurduk, hem de ufak birçok ayrıntı tasarladık. Web sitesinde yer alan tüm ikon tasarımları özel olarak oluşturuldu ve bütünlüğü sağlandı.

Netfactor için hazırlamış olduğumuz web tasarımı ve kurumsal kimlik tasarımı işlerine ilgili linki tıklayarak göz atabilirsiniz.

Benzer İçerikler

Ara Soru Sor