B
B
B
P
P
P

Sailfleet En Uzun Süreli Hizmet Verdiğimiz Müşterilerimizden

Sailfleet En Uzun Süreli Hizmet Verdiğimiz Müşterilerimizden

Sailfleet, Akdenizin en güzel bölgelerinden Göcek, Fethiye, Marmaris ve Bodrum'da kaptanlı ve kaptansız (bareboard) yelkenli tekne kiralama (yacht charter) ile yelkenli tekne ile tatil yapma imkanını en kaliteli ve emniyetli bir şekilde sunan bir yelkenli firmasıdır.

Sailfleet web site tasarımı ve yazılımı ihtiyacı duyduğunda çözüm ortağı olarak bizi tercih etmiştir. Kendilerine kurumsal kimlik tasarımına uygun olarak hazırladığımız birçok alt sayfadan oluşan bir web sitesi tasarımı sunduk. Web site yazılımında ayrıca tekne kiralama formu gibi formlar da ekleyerek sitenin daha işlevsel olmasını amaçladık. Denizi çağrıştırmasından ötürü mavi rengi esas olan Sailfleet için web sitesinde de bu renge oldukça yer vererek buna uygun görseller kullandık. Özellikle banner alanlarında kullanılan bu görseller Sailfleet’in düzenlediği turlarda çekilen fotoğraflardan oluşturuldu.

Sailfleet’in web projesini tamamlamamızın ardından, vermiş olduğumuz hizmetten oldukça memnun kalan Sailfleet’e birçok reklam alanında hizmet vermeye devam ediyoruz. Promosyon ürünlerden anahtarlık tasarımı, broşür tasarımı gibi hizmetlerimizle de Sailfleet’e istekleri doğrultusunda çözümler sunmaktayız.

Sailfleet için hazırladığımız web tasarım ve broşür tasarım işlerine linkleri tıklayarak göz atabilirsiniz

Benzer İçerikler

Ara Soru Sor