B
B
B
P
P
P

TEP Investment İle Çalışmaya Başladık

TEP Investment İle Çalışmaya Başladık

TEP yurtdışındaki emlak müşterilerine, Türkiye’de hayallerindeki evleri bulmak ve en iyi yatırım fırsatlarını sunmak için çalışan uluslararası bir gayrimenkul firmasıdır.

TEP bir marka olabilmek için NS Reklam ile iş ortağı olmuş ve reklam alanında birçok çalışmasını bizlere yaptırmayı uygun bulmuştur.

Bir markayı yaratmak istediğimizde her zamanki gibi işe yine logo tasarımı yaparak başladık ve TEP’in logosunu sarı ve yeşil renklerini kullanarak oluşturduk. Bir logo tasarımı yaparken en esas olan şey renklerdir ve bu renkler bir markanın kurumsal yüzünü oluşturur. Sarı, yeşil gibi renkler insanlara doğayı çağrıştırır ve her zaman daha akılda kalıcı olur. Sarı, ışığın, üretim ve verimliliğin rengidir. İlham vericidir. Bilgiyi ve bilgeliği ifade eder.  Biz de bu mantıkla TEP’in yeni yüzünü oluştururken bu sıcak renkleri tercih ettik.

TEP’in kurumsal kimliğini oluşturduktan sonra çalışmalarımıza ara vermeden web site tasarımı ve yazılımı ile devam ettik. TEP’in müşterilerine daha hızlı bir şekilde ulaşmasını amaçlayarak emlak sektöründe kullanılan ve Türkiye’de çok az emlak firmasının kullandığı gayrimenkul satışına yönelik entegrasyon sistemini de web site yazılımına ekleyerek teknolojiye uygun ve hızlı sonuçlar alınabilecek bir sistem yaratmış olduk. Web sitesinde TEP’in müşterilerine daha hızlı yanıt verebileceği bir de canlı chat özelliğini web sitesine ekleyerek kusursuz bir iş çıkardık.

NS Reklam olarak, bir web sitesini yaratırken her zaman arama motorlarına uygun bir yazılım modülü kullanıyoruz fakat arama motorlarında üst sıralara gelebilmek için sisteminizin arama motorlarına uygun olması yeterli değildir. Bu aşamada da hayatımıza kullanılması esas olan SEO hizmeti girer. TEP, SEO hizmeti almakta da NS Reklam’ı tercih etti ve kendilerine bu hizmeti vermeye halen devam ediyoruz.

Broşür tasarımı, kartvizit tasarımı, fuar standı tasarımı gibi hizmetlerde de TEP’e destek veriyor ve markalarını sağlamlaştırmakta fayda sağlıyoruz.

Tep için hazırladığım web site tasarımı işine göz atmak istiyorsanız, linki tıklamanız yeterli.

Benzer İçerikler

Ara Soru Sor