B
B
B
P
P
P

Travel Terminal'e Sunduğumuz Hizmetler Say Say Bitmez

Travel Terminal'e Sunduğumuz Hizmetler Say Say Bitmez

Travel Terminal, Kültür Turizm Bakanlığı’na ve ( TURSAB) Türkiye Seyahat Acentaları Birliğine bağlı seyahat acentasıdır.

Travel Terminal kurulduğundan bu yana NS Reklam’ı tercih etmiştir ve bizlerinde ilk müşterilerimizden olma özelliğine sahiptir.

Travel Terminal ile çalışmalarımıza ilk olarak kurumsal kimlik tasarımı ile başladık. Turizm şirketi ve seyahat acentası olarak hizmet veren Travel Terminal, kurumsal kimliklerini daha kalıcı kılmak üzere şirketimiz ile ortak bir çalışma başlattı. Bu çalışma sürecinde, Travel Terminal’i müşterilerine en iyi şekilde ifade edebilecek tasarımları üretmeyi amaçladık. Kendilerine bu anlamda verdiğimiz hizmetleri sıralayacak olur isek; logo tasarımı, antetli kağıt tasarımı, kartvizit tasarımı, zarf tasarımı, fatura tasarımı, dosyalık tasarımı gibi kurumsal anlamda hemen hemen her ihtiyaçlarını karşıladık.

Daha sonra Travel Terminal ile olan iş samimiyetiyle projelerimize yenilerini eklemeye devam ettik. Travel Terminal web site tasarımı ve yazılımında da kendileriyle anlaşarak birçok entegrasyonu, formu ve içeriği barındıran bir web sitesi meydana getirdik.

Dergi ilan tasarımı, broşür tasarımı, mailing tasarımı gibi daha birçok tasarımsal işlerinde Travel Terminal ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Travel Terminal'e için hazırladığımız web tasarım ve kurumsal kimlik tasarımı işlerine linke tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Benzer İçerikler

Ara Soru Sor