B
B
B
P
P
P

Yapıchem'in Artık Sürekli Reklam Ajansıyız

Yapıchem'in Artık Sürekli Reklam Ajansıyız

Yapıchem Kimya Sanayi A.Ş, 2011 yılında, yapı kimyasalları sektöründe uzman kadrosu ile Türk inşaat sektörüne düşük maliyetli ve yüksek kaliteli kimyasal girdiler sağlamak için kurulmuştur.

Yapıchem kuruluşundan bu yana tüm reklam işlerini NS Reklam’a emanet etmiştir. Yapıchem’ e verdiğimiz hizmetleri kuruluşlarından bu yana titizlikle yapıyor ve kendilerini tanıtmak, markalaştırmak adına gereken her reklam aracını kullanıyoruz.

Kurumsal bir firma her zaman için reklam araçlarını güzel kullanarak kendisini sektörde unutturmamalı ve daima hatırlatmalıdır. Yapıchem de bu altın kuralın çok farkında bir şirket olarak reklamın her mecrasında bizden yardım alarak çalışmaya devam ediyor. Kendilerine birçok konuda hizmet vermemizden ötürü artık bu hizmetlerle sınırlı kalmayıp sürekli ajans hizmeti anlamında da anlaşma sağladığımız Yapıchem ile reklam araçlarını genişletmiş bulunuyoruz.

Yapıchem Kimya için bu zamana kadar yaptığımız işleri sıralayacak olur isek;
Dergi ilan tasarımı, birçok dergide birçok ilan tasarımı hazırladık. Yapıchem’in kimi ilanında bir ürünü kiminde ise kurumsallığını vurguladık. Her ilan için metin editörlerimizce hazırlanan özel sloganları kullandık. Konsept belirleyerek sadece o konsept üzerinden hareket ederek tasarımlar sunduk.

Web tasarım ve yazılımı, bütün ana sayfa ve alt başlıkların tasarımı tekrar yapılarak Yapıchem’in kurumsal kimliğine uyduruldu. Yazılımı ise son teknolojiye uygun hale getirilmesi adına yeni sistemimizle oluşturuldu.

Kurumsal kimlik kitapçığı tasarımı, Yapıchem logo tasarımının ve ürün logolarının kullanım alanları, renkleri ve boyutlarının yer aldığı bir kurumsal kimlik bilgilendirme kitapçığıdır. Ayrıca kitapçık içerisinde font belirlenmesi, antetli kağıt, kartvizit, zarf, dosyalık, matbu evrakların da boyut ve renk standartları yer almaktadır.

Katalog tasarımı, el kitapçığı tasarımı, defter tasarımı, araç giydirme, fuar poster tasarımı, etiket tasarımı, torba tasarımı, postit tasarımı, takvim tasarımı, sosyal medya hesap tasarımları, tabela tasarımı verdiğimiz hizmetler içerisinde yer almaktadır.

Yapıchem için hazırlamış olduğumuz web tasarım ve basılı işler projelerine ilgili linki tıklayarak göz atabilirsiniz.

Benzer İçerikler

Ara Soru Sor