B
B
B
P
P
P

Brand Partner olarak firmanızın tüm işlerinde kullanacağı ambalaj ve etiket tasarımlarını “sizlerden müşterinize giden bir mektup” edasıyla işliyor, kurumsal kimliğinize uygun kaliteli ve etkin tasarımla buluşturuyoruz. Çünkü bizler tanıtımda sektörün tüm trendlerini takip ediyor, üretiyoruz.

Ambalaj ve Etiket Tasarımı Nasıl Olmalı?

Kullanışlı Olmalı

Ambalaj ya da etiket tasarımlarında öncelikle hedef, üretici veyahut tüketici açısından kullanımı günlük hayatının içerisindeymiş izlenimi vermesidir. Çünkü Hayatin rutini içerinde yer almaya hazır ürünler beraberinde tutkuyu da getirir.

Çevreci Olmalı

Strateji ve üretim safhalarında çevreci hassasiyetlerle yaklaşılan, üzerinde tüm ciddi mesai harcanan değerler hep bir adım öndedir. Çevreci, doğa dostu tasarımlar da hem dünyaya bırakılan karbon ayak izlerini küçültür hem de gösterilen farkındalığın karşılığını kullanıcılar nezdinde katbekat verir.

Ayırt Edilebilmeli

Ambalaj ve etiket tasarımlarında vurucu etki basitlik, sadelik ve kullanıcı odaklı olmasından geçer. Rakiplerinden ayrılma ve farklı bir noktada konumlanma ise tasarım ve üretim safhalarının ortak stratejiyle yürütülmesinden geçer.

Brand Partner

Ambalaj ve Etiket Tasarımları

Projelere Git

Ambalaj ve Etiket Tasarım Süreci

Sektör Analizi

Öncelikle sizlerden sektörünüzü, çalışma alanlarınızı, ihtiyaçlarınızı ve çalışma prensiplerinize dair misyon ve vizyonunuzu dinleriz. Sizleri ayrıntılı tanıyıp birinci elden dinledikten sonra sektör değerlendirmesi ve konumlandırma için detaylı analizler yaparız.

Tasarım Elemanlarının Belirlenmesi

Ambalaj ya da etiketin tek ürün ya da seri ürünlerde kullanım durumları gibi tasarımı direk etkileyen unsurları çıkartır; tasarımda yer alacak teknik ve kanuni yükümlülükleri sıralar, sizlerle paylaşarak onay alırız.

Sektöre ve Kurumsal Kimliğe Göre Tasarım

Ambalaj ya da etiket tasarımında iki önemli kriter göz önünde bulundurulmalı. Birincisi yapılacak çalışmanın sektörde yenilikçi görünerek sakil bir duruş yansıtmaması diğeri ise markanın kurum kültürünü idame ettirici öğelere yer vermesidir. Çünkü amaç ambalaj ya da etiketin marka kurum kültürüyle birlikte düşünülmesi ve algılanmasıdır. 

Ambalaj ve Etiket Tasarım Fiyatı

Ambalaj ve etiket Tasarım çalışmalarımız ile ilgili kusursuz hizmeti almak için müşteri temsilcimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Sizlere en geç bir iş günü içerisinde geri dönüş sağlayacağımızdan emin olabilirsiniz.
 

Brand Partner

Ambalaj ve Etiket Tasarımları

Projelere Git

Any Question ?

Nullam ut consectetur dolor. Sed sit amet iaculis nisi. Mauris ridiculus elementum non felis etewe blandit.

Ask Now
Ara Soru Sor