B
B
B
P
P
P
Brand Partner olarak işletmenizin en önemli yatırım kalemi olan marka isminizi ve sloganınızı birlikte belirliyoruz. Yatırımınızı doğru hedefe ulaşmasının ürün ya da hizmetlerinizin en iyi ifade ile en kısa olarak marka isminde toplanması gerektiğini biliyoruz. Çünkü bizler yeni kurulacak markalara yön vererek başarılarını izlemesini seviyoruz. Gelin sektörünüze en uygun marka isminizi ve sloganınızı birlikte oluşturalım.

Marka İsmi Nasıl Olmalı?

Akılda Kalıcı Olmalı

Marka ismi oluşturulurken hedef kitlenizin kolayca algılayabilmesi öncelikli olarak göz önünde bulundurulmalı. Açık net ifadeler, kısa ama öz yansıtılmalı. Kendi içinde bütünlüğü ve tutarlılığı olmalı. En önemlisi de itibarınızı yani sizi yansıtabilmeli.

Ayırt Edici Olmalı

Markanız tekil kullanımda da sloganınızla birlikte kullanımında da sektördeki rakiplerinizden ayrışmalı, faklı algılanmalı. Sektöre yeni bir soluk getirecek imajı sloganla sağlanmalı. 

Anlamı İyi Araştırılmalı

Markanız ya da seçeceğiniz sloganınız sektörde sizi anlatan en iyi vurgular olacağından yan anlamlara gelebilecek ifadelerden kaçınılmalı, sektörel bazlı da olmak üzere iyice araştırılmalı. Hatta tek dil üzerinden hareket planınız olacaksa bile başka diller üzerinde de araştırmalar yapılmalı, uzun vadeli yatırım en baştan yapılmalıdır.

Bütünlük Sağlanmalı

Marka ismi firmanın kimliğine uygun sağlamalı. Kurumsal kimlik ile bütünleşmeli, ayrışacaksa eğer bu ayrım markanın tüm kurumsalına yansıyacak şekilde geniş bir perspektifle vurgulanmalı. 

Marka İsmi ve Slogan Oluşturma Süreci

Şirketiniz ya da markanız için hazırlayacağımız marka ismi ve slogan oluşturma sürecini soru işareti kalmayacak şekilde net ve detaylı bir bakış açısıyla yönetiyoruz.

Marka Stratejisi

Sizleri dinleyerek markanızla yürüteceğiniz stratejinizi öğreniyoruz. Daha sonra hedef kitle çalışmaları yapıyor sektörünüzdeki rakiplerinizi de içeren fizibilite raporumuzu çıkarıyoruz. Marka ismi ve sloganınız için hikâyesi de olan eylem planımızı açıklıyoruz.

Marka İsmi Oluşturma

Markanız ile ilgili kullanılabilecek isim seçeneklerini şirket imajınıza uygunluğu, anlamı ve özgünlüğü ile çeşitlendiririz. Daha sonra bulduğumuz marka isimlerinin tescil sorgulamalarını yaparak eler ve size uygun olan tüm seçenekleri tarafınıza sunarız. Sizden gelebilecek geri dönüşlerle beraber markamızı son haline getiririz.

Slogan Oluşturma

Marka isminizi oluşturduktan sonra hedef kitleniz ile doğru orantılı olarak markanızı ve markanıza bağlı ürün ya da hizmetinizi en iyi anlatan mottoyu kurgulama sürecine gireriz. Marka sloganı; markanızın konumlandırılmasını, vizyonunu, satış vaadini ve özünü en kısa ifadelerle belirleriz. Sizlerden alacağımız geri bildirimlerle marka sloganını nihayete erdiririz.

Marka İsmi ve Slogan Oluşturma Fiyatı

Marka ya da firmanızın marka ismi ve slogan oluşturma fiyat çalışmalarımızı detaylandırıp şirketiniz için en uygun fiyat teklifimizi hazırlayarak sizlere sunabiliriz. Marka ismi ve slogan oluşturma çalışmalarımız ile ilgili kusursuz hizmeti almak için müşteri temsilcimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Sizlere en geç bir iş günü içerisinde geri dönüş sağlayacağımızdan emin olabilirsiniz.

Any Question ?

Nullam ut consectetur dolor. Sed sit amet iaculis nisi. Mauris ridiculus elementum non felis etewe blandit.

Ask Now
Ara Soru Sor