B
B
B
P
P
P
Fabrika Tanıtım Filmi, üretim tesisinizi ve yaptığınız üretimin hacmini müşterilerinize anlatmak hedef kitleye detaylı olarak verebilmeniz için gereken video içerik türüdür.
 
Fabrikanızı hedef kitleye tarif etmek için en çok kullanılan iletişim stratejisidir.
 
Fabrika tanıtım videosu ile ortak pazarda gücünüzü gösterebilir, müşterilerinize ve müşteri potansiyeli olan firmalara dijital olarak erişebilirsiniz.
 

Yeni Medya’nın Gücü

Sosyal medya paylaşımları ile katlanarak büyüyen bir kitle erişimi sağlayabilir, içeriği ve görselliği yüksek bir fabrika tanıtım filmi ile rakipleriniz arasında büyük bir fark yaratabilirsiniz.
Günümüz iş hayatında video içerik, basılı ve yazınsal iletişimin önüne geçmiştir. Yaratıcı içeriği, görsel ve işitsel olarak desteklenen bir iletişim modeli bir tercihten gerekliliğe dönüşmüştür. Bu gerekliliği karşılamak için profesyonel ekibimizle, video ve içerik üretimi için her zaman hizmetinizdeyiz.
 

Markanız Değerlidir

Pek çok video, amatör çözümler ya da hatalar yüzünden izleyici ile öngörülen ölçekte bir bağ kuramaz. Doğru tekniklerin, senaryonun, bakış açısının, ekipmanların, açıların, grafiklerin ve ekibin kullanılması başarılı bir video içerik üretiminde zorunluluktur. Bu niteliklerin videonuzun nihai görünüşü üzerinde büyük etkisi vardır. 
Kurumsal tanıtım filmleri ile marka bilinirliğinizi arttırın.
İletişim stratejisini video içerikle birlikte sunarak rakiplerinizin önüne geçin.
Video içerikler Google’da öncelikli olduğu için arama sonuçlarında daha fazla gözükün
Video içeriklerinizi kolayca paylaşarak iletişim ağınızı genişletin.
 

Süreç Yönetimi

Peki Brand Partner’da video süreci nasıl işler? Elbette her video içerik kendisine özgüdür. Fakat genel olarak; ilk etapta projenize özel bir yönetici atanır. Bu yönetici tüm süreçle ilgili size bütçe aşamasından videonuzun finalize edildiği aşamaya kadar destek verir. Projeniz ile ilgili bütün bilgiler bir metin havuzunda toplanır. Daha önceki çalışmalarınız, rakipleriniz, sektörünüz, hedef kitleniz ekibimiz tarafından detaylıca incelenir.
 

Brand Partner Farkı

Tüm bu bilgiler eşliğinde, kreatif ekibimiz tarafından alternatifli olarak senaryo üretim süreci başlatılır ve hazırlanan yaratıcı senaryolar onayınıza sunulur. Onayınızla birlikte karşılıklı olarak çekim tarihleri ya da deadline kararlaştırılır. Brand Partner’ın profesyonel ekibi ile çekiminiz yapılır. Entegre görüntüleme sistemleri ile görüntü zenginliği sağlanır. Grafik ve kurgu ekibimiz tarafından motion ve post production hizmetleriyle finalize edilen video size sunulur.
 

Any Question ?

Nullam ut consectetur dolor. Sed sit amet iaculis nisi. Mauris ridiculus elementum non felis etewe blandit.

Ask Now
Ara Soru Sor