B
B
B
P
P
P
Kurum içi iletişim veya İK departmanı için üretilen kurum içi videolar, işe alım süreçleri, sürdürülebilirlik, yeni ekipman tanıtımları ve dijital yeniliklere adaptasyon uygulamaları için başvurulan bir video içerik türüdür.
 
Kurum içi videoları ile kurum içi veya dışında gücünüzü gösterebilir, çalışanlarınızın motivasyonlarına ve bilgilendirilmesine katkı sağlayabilirsiniz. Kurum içi filmleri ile kısa ve uzun vadede çalışan verimliliğini artırabilir, içeriği ve görselliği yüksek bir kurum içi videosu ile iç iletişiminizi güçlendirebilirsiniz.

Çalışanlarınızla Bağlarınızı Güçlendirim

Bugünlerde adını sürekli duyduğumuz “Çalışan Bağlılığı” kurum içi iletişimin en öncelikli konularından birisi haline geldi. İçerik tüketme alışkanlıklarının sürekli değiştiği dijital çağda, iletişim yolları da baştan şekilleniyor. Video, uzun word dokümanlarının, klasik power point ile hazırlanmış ve alışılmış sunumların yerini aldı.

Kuşaklararası İletişim

Kurum içi iletişim, bir kurumun başarısını büyük oranda etkileyebilecek önemli bir etken. Etkili iletişim çalışanın motivasyonunu, kurum kazancını ve büyümeyi pozitif anlamda etkileyebilir. Günümüzde X, Y ve Z kuşağından çalışanlar aynı ekiplerde ortak bir iş yürütmeye çalışıyor. Bu durum çalışanlar arasındaki iletişimi her zamankinden daha zorlu bir hale getiriyor. Kurum içindeki tüm çalışanların dikkatini çekebilmek, iç iletişim departmanlarının en önemli görevi. Kurumsal İletişim ya da İç iletişim departmanları, gerekli bilgileri bütün çalışanlara iletebilmek amacıyla farklı stratejiler geliştirmek zorundalar. Nihai amaç tüm çalışanlara ulaşmak olunca, doğru iletişim kanalını kullanmak daha da bir önem kazanıyor. İşte bu aşamada video'nun gücünden faydalanmak en doğru hamlelerden bir tanesi.

Profesyonel Yaklaşım

Pek çok video, amatör çözümler ya da hatalar yüzünden izleyici ile öngörülen ölçekte bir bağ kuramaz. Doğru tekniklerin, senaryonun, bakış açısının, ekipmanların, açıların, grafiklerin ve ekibin kullanılması başarılı bir video içerik üretiminde zorunluluktur. Bu niteliklerin videonuzun nihai görünüşü üzerinde büyük etkisi vardır. 

Süreç Yönetimi

Peki Brand Partner’da video süreci nasıl işler? Elbette her video içerik kendisine özgüdür. Fakat genel olarak; ilk etapta projenize özel bir yönetici atanır. Bu yönetici tüm süreçle ilgili size bütçe aşamasından videonuzun finalize edildiği aşamaya kadar destek verir. Projeniz ile ilgili bütün bilgiler bir metin havuzunda toplanır. Daha önceki çalışmalarınız, rakipleriniz, sektörünüz, hedef kitleniz ekibimiz tarafından detaylıca incelenir.

Brand Partner Farkı

Tüm bu bilgiler eşliğinde, kreatif ekibimiz tarafından alternatifli olarak senaryo üretim süreci başlatılır ve hazırlanan yaratıcı senaryolar onayınıza sunulur. Onayınızla birlikte karşılıklı olarak çekim tarihleri ya da deadline kararlaştırılır. Brand Partner’ın profesyonel ekibi ile çekiminiz yapılır. Entegre görüntüleme sistemleri ile görüntü zenginliği sağlanır. Grafik ve kurgu ekibimiz tarafından motion ve post production hizmetleriyle finalize edilen video size sunulur.
 

Any Question ?

Nullam ut consectetur dolor. Sed sit amet iaculis nisi. Mauris ridiculus elementum non felis etewe blandit.

Ask Now
Ara Soru Sor