B
B
B
P
P
P
Brand Partner olarak markanıza ait web tasarımınızı, sizi en iyi anlatacak öğelerle sizinle birlikte dizayn etmek istiyoruz. Çünkü tasarım değerlerini, kriterlerinin olmazsa olmazlarını çok iyi biliyor, işimizi sevgiyle yapıyor, aşkla tasarlıyoruz. Gelin, son teknolojiye uygun web tasarımınızı birlikte hazırlayalım.

Web Tasarımı Nasıl Olmalı?

Logo Nasıl Olmalı
Elma İkonu

Doğru Algıyla Sunulmalı

Markanızın soyut değerlerini doğru anlamlar yükleyerek, doğru stratejiyle, doğru algıya ulaşmasının vazgeçilmezi; doğru web sitesi tasarımından geçer. Müşterilerinizin dikkatini cezbedecek, kurumsal merkezli dizayn çalışmaları; dijital mecralarda profesyonel web tasarımıyla kazanılır.

Logo Unutulmaz Olmalı İkonu

Kullanıcı Odaklı Olmalı

Modern zamanın kullanıcı deneyimleri ve alışkanlıkları değişti. Tasarımın üçüncü kuşağı şimdi devrede. Kullanıcı odaklı tasarım ve çalışma stratejisini önemseyen, alınan sonuçlara göre kararların tekrar sorgulandığı, çağdaş flat çizgilerin hakim olduğu “web tasarım” aranılan anahtar kelimelerden.

Logo Kalıcı Olmalı İkonu

Her Platforma Uyumlu Olmalı

Kullanıcılarının beklentisi ve markanızla oluşturmak istediğiniz algı, hedefe ancak aynı potada eritilmiş kararlarla ulaşabilir. Kurumsal çizginizde üretilmiş, her platformda doğru sonucu verecek web tasarımlarıyla ve kurulacak güçlü altyapılarla başarı peşinizden gelecektir.

Logo Çok Yönlü Olmalı İkonu

Strateji Belirlenmeli

Doğru stratejiyle, doğru hedefi tam isabetle vurmayı amaçlayan firmalar ve markaların kendilerini her zaman, her yerde ve her an anlattıkları tek platform kurumsal internet siteleridir. Müşterilerin devamlılığı ve bağlılığı ise sizi hedefinize götürür. Profesyonel bir web site tasarımı sizi anlatan ilk ve en önemli detaydır. Unutmayın, ayrıntılar detaylarda gizlidir. 

Web Site Tasarımı Süreci

Logo tasarim süreci

Sektör Analizi

Sizleri dinler, beklentinizle ve müşterilerinizin istedikleri arasında bağ kurmamıza yardımcı olacak püf noktaları çıkarırız. Rakip firmalarınızı inceleyerek sektördeki açıkları kapatmaya yönelik modern ara yüzler tasarlamak için kolları sıvarız. 

Konsept ve Sayfa Tasarımı

Kurumsal kimlik standartlarınızı gözeterek web tasarım çalışması için konseptler geliştirip sizlere sunarız. Uygun gördüğümüz konsept tasarımı ile birlikte iç sayfa tasarımlarına geçeriz. Her bir sayfa tasarımızı sizlere sunar ilerleme adımlarını etaplaştırırız. 

Responsive Tasarım

Masaüstü web tasarımlarımızın mobil ya da tabletlerde de rahatça çalışması ve dinamik yapısı daha uyumlu bir şekilde sürdürmesini isteyenlere isteğe bağlı responsive tasarım sunuyoruz. Böylece her ekran çözünürlüğüne uyumlu web tasarım yeniden mobil ve tabletlere göre tasarlarız. 

Yazılıma Geçiş

Web tasarımı konseptinde mutabık kalınıp tüm sayfaların üretiminin tamamlanmasıyla sıra web yazılım safhasına gelir. Bu aşamadan sonra proje “Web Yazılım” departmanımıza doğru yola çıkar. Keyifli bayrak yarışında sıra web tasarımın çalışabilmesini sağlayan yazılımının kullanışlı, temiz ve etkin kodlanmasına gelir.

Web Tasarım Fiyatı

Logo tasarım Fiyatları

Firmanız ya da markanızın web tasarım hizmetini detaylandırıp şirketiniz için en uygun fiyat teklifimizi hazırlayarak sizlere sunabiliriz. Web tasarım çalışmalarımız ile ilgili kusursuz hizmeti almak için müşteri temsilcimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Sizlere en geç bir iş günü içerisinde geri dönüş sağlayacağımızdan emin olabilirsiniz.
 

Any Question ?

Nullam ut consectetur dolor. Sed sit amet iaculis nisi. Mauris ridiculus elementum non felis etewe blandit.

Ask Now
Ara Soru Sor