B
B
B
P
P
P

Brand Partner olarak firmanızın tüm ihtiyaçlarına çözüm olabilecek kampanya tasarımları geliştiriyor, sektördeki konumunuzu hareketlendiriyoruz. Çünkü biz bütünlükçü bir bakış açısıyla kampanyaların istenilen sonuca ulaşacağına inanıyoruz. 

Kampanya Tasarımı Nasıl Olmalı?

Logo Nasıl Olmalı
Elma İkonu

Çift Kanatlı Yaklaşım Olmalı

Kampanya tasarımlarında izlenecek strateji hem akılcı değerleri hem de duygusal faktörleri tetiklemeli. Duyurusu yapılan hem özelliklerinden dolayı tercih edilmeli hem de sevilmeli. Ancak böyle bir yöntemle çift kanatlı yaklaşımın uzun vadedeki yatırımı olan “tutku ile bağlanma” gerçekleşeceği unutulmamalı.

Logo Unutulmaz Olmalı İkonu

Fırsat Hissi Olmalı

Sektörde sürekli kampanya yapan olarak değil fırsatlar sunan firma/marka olarak algılanmaya önem verilmeli. Amaç kampanyanın kaçırıldığı zaman tekrar yakalanamayacak fırsat hissi uyandırmaktır. 

Logo Kalıcı Olmalı İkonu

Mecralarda Uyum Olmalı

Kampanya çizgisi oluştuktan sonra tüm mecralarda belirlenen kampanya konsepti tekrarlanmalı. Uyum sürdürülerek tekrarlarla akılda kalıcı etki oranı arttırılmalı. 

Logo Çok Yönlü Olmalı İkonu

Ayakları Yere Basmalı

Yürütülecek kampanyanın içeriği ile beraber tasarımı da örtüşmeli, bütünlükçü bir yaklaşımla ele alınmalı. Kampanya değerleri oluşturulurken gerçekçi, çekici ve makul değerler yansıtılmalı.

Kampanya Tasarımı Süreci

Logo tasarim süreci

Hedef Kitleyi Saptamak

Hedef kitle, kampanyanın amacı ve sektörde ulaşılmak istenen konumla doğru orantılıdır bir şekilde saptanır. Düzenlenecek kampanyanın içeriği ise tüm bu faktörlere göre belirlenir. Hedef kitle belirlendikten sonra ise kampanyanın mecra seçimi yapılır. Buna bağlı olarak çalışılacak kampanya materyalleri ortaya çıkar.

Kampanya Tasarım Alanı Belirlenmesi

Kampanya tasarımları broşür, afiş, web sayfası, banner alanları, dergiler, sosyal ağlar, mailing gibi dijital ve basılı bir çok mecrada yer alma planlarına göre değişiklik gösterir. Hedef kitlenize en uygun mecralar belirlendikten sonra kampanya fikriniz için çalışmalara başlarız.

Kampanya Sloganı Oluşturma

Kampanyanın stratejik amaç ve hedeflerini her zaman göz önünde bulundurur, konuya odaklanır ve basit düşünerek metin editörlerimizce kampanyanıza uygun slogan seçenekleri üretiriz. Bu seçenekleri sizlere sunar ve aralarından kampanyanızı en iyi ifade edecek slogana birlikte karar veririz.

Konsept Belirleme

Vurguyu artıracak bir görselle kampanya tasarımını destekleriz. Kullandığımız görsel konuyu dolaysız bir şekilde anlatan bir fotoğraf olabileceği gibi karikatür ya da sevimli bir ikon da olabilir. Kampanya tasarım konseptlerinde yazıdan daha önemli olan dikkat çekici görsellerdir. Kullanılan metinler bu sebeple kısa tutulur. Belirlenen kampanya tasarımında sıra mecra seçimine göre yapılacak uyarlamalara gelir.

Kampanya Tasarım Fiyatı

Logo tasarım Fiyatları

Firmanız ya da markanızın kampanya tasarım fiyat çalışmalarımızı detaylandırıp şirketiniz için en uygun fiyat teklifimizi hazırlayarak sizlere sunabiliriz. Kampanya tasarım çalışmalarımız ile ilgili kusursuz hizmeti almak için müşteri temsilcimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Sizlere en geç bir iş günü içerisinde geri dönüş sağlayacağımızdan emin olabilirsiniz.
 

Any Question ?

Nullam ut consectetur dolor. Sed sit amet iaculis nisi. Mauris ridiculus elementum non felis etewe blandit.

Ask Now
Ara Soru Sor