B
B
B
P
P
P

Brand Partner olarak görselliğin sadece reklamda değil hayatın tüm anında önemli, es geçilemez olduğuna inanıyoruz. Gelecekte de bu önemin katlanarak artacağını düşünüyoruz. Çünkü ikna etmek ve marka tutundurmak, dünya sahnesinde sergilenecek güçlü bir anlatıma borçludur.

Fotoğraf Çekimi Nasıl Olmalı?

Logo Nasıl Olmalı
Elma İkonu

Estetik Olmalı

Fotoğraf çekimi sadece deklanşöre basmak olarak algılanmamalı. Çekilen fotoğrafta en iyi görüntünün yakalanması için olmazsa olmazların yanında estetik değerleri de yansıtmalı, prestij etkisiyle hayran bıraktırmalı.

Logo Unutulmaz Olmalı İkonu

Konsept Oluşturmalı

Hangi alanda kullanılacağına göre değişen fotoğraf çekimlerinde belli bir konsept, çekim açısı ve gölge değerleri gibi kriterler gözetilerek sonuç alınmalı. Bütünlük algısı gözetilmeden çekilen fotoğrafların etki oranlarının düşük olacağı unutulmamalı.

Logo Kalıcı Olmalı İkonu

Arşivlenebilir Olmalı

Çekimlerde kalıcılık gözetilmeli. Uzun süreli kullanımlar için iyi fotoğraf makinesi ile yeterli ışığın en önemli değerler olduğu gerçeği ile hareket edilmeli. Tüm platformlarda gerektiğinde tekrar kullanımlara müsait olmalı. 

Logo Çok Yönlü Olmalı İkonu

Kalite Yakalanmalı

Özellikle matbu baskılarda kalitenin yakalanabilmesi için en başat kriter kaliteli görsellerin kullanılmasıdır. Kalite ise özgün fotoğrafların çözünürlük değerleri ile yakalanır.

Profesyonel Fotoğraf Çekim Alanları

Logo tasarim süreci
  • Ürün fotoğraf çekimi
  • İç veya dış mekân fotoğraf çekimleri
  • Endüstriyel fabrika, tesis veya makine fotoğraf çekimleri
  • Katalog fotoğraf çekimleri
  • Stüdyo fotoğraf çekimleri

 
Yukarıda belirttiğimiz alanların biri veya birkaçında dilediğiniz şekilde fotoğraf çekimlerini gerçekleştirebilir, daha sonra bu fotoğrafların gerekli ışık ve photoshop işlemlerini yapabiliriz. Ürün fotoğraflarınız ayrıca tarafımızdan katalog veya web gibi alanlarda kullanılmak üzere dekupe edilebilir.

Fotoğraf Çekim Fiyatı

Logo tasarım Fiyatları

Firmanız ya da markanızın fotoğraf çekim hizmeti fiyat çalışmalarımızı detaylandırıp şirketiniz için en uygun fiyat teklifimizi hazırlayarak sizlere sunabiliriz. Fotoğraf çekim çalışmalarımız ile ilgili kusursuz hizmeti almak için müşteri temsilcimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Sizlere en geç bir iş günü içerisinde geri dönüş sağlayacağımızdan emin olabilirsiniz.
 

Any Question ?

Nullam ut consectetur dolor. Sed sit amet iaculis nisi. Mauris ridiculus elementum non felis etewe blandit.

Ask Now
Ara Soru Sor