B
B
B
P
P
P

Brand Partner olarak jenerik ya da video reklam ihtiyaçlarınızda, hareketli grafiklerle başarılı kompozisyonlar üretiyor, müzik ve ses ihtiyaçlarınızla beraber A’dan Z’ye hazırlıyoruz. Çünkü ihtiyaç kalemlerinin tek elden ve en doğru kararla yürütülmesi gerektiğini düşünüyoruz. Gelin hareketli grafik sanatını (Motion Graphics Art) birlikte konuşturalım.

Animasyon Nasıl Olmalı?

Logo Nasıl Olmalı
Elma İkonu

Basit Anlatımlı Olmalı

Tasarım karmaşadan sadelik çıkartma sanatıdır. Hayatın içinde olan yoğunluğun aksine işinizi, ürününüzü ya da firmanızın yoğun ve girift yapısını kullanacağımız animasyon sanatı ile sadeleştirmeli, basit anlatmalısınız. Çünkü karmaşık yapılar negatif önyargıları da beraberinde getirir. 

Logo Unutulmaz Olmalı İkonu

Eğlenceli Olmalı

Animasyonda anlatılacak hikaye, bir sorunun çözümüne yönelik didaktik içerik barındırsa bile eğlenceli nüktelerden oluşmalı. Zekice kurgulanmış, kısa ama esprili videolar izleyenlerin gözünde her zaman bir adım öndedir. 

Logo Kalıcı Olmalı İkonu

Hedef Kitleye Uygun Olmalı

Sektörel, yerel ya da küresel ölçekte planladığınız grafik motion videolar; sözünüzü ilettiğiniz kesimin değerlerini, görünüşünü, vizyonunu yansıtabilmeli. Sakil durmamalı. Kullanılan materyallerde sunulacak coğrafyanın değerleri yansıtılmalı.

Logo Çok Yönlü Olmalı İkonu

Kısa Zamanda Hedef Tutturulmalı

Animasyon filmlerinde vurgulanacak konuların yanında videonun süresi de önemlidir. Konu ve anlatım zinciri uzadıkça kullanıcıların dikkati dağılır ve animasyonunuzu geçme oranı artar. En kısa zamanda maksimum veriyi aktarmak ise maharet ister.

Animasyon Süreci

Logo tasarim süreci

Sektör Analizi

Sizleri dinleyerek sektörünüzü ve hizmetlerinizi öğrenir, animasyonda ne anlatmak istediğinizi belirleriz. Sizlerden alacağımız istekler doğrultusunda çalışmalara başlar, detaylı sektör analizi sonucu ortaya koyacağımız rapor doğrultusunda bir sonraki safhaya geçeriz. 

Optimum Sürenin Belirlenmesi

Grafik motion filmlerde anlatılmak istenenle direk ilişkili olmakla beraber gerekli olan süre tüm çalışmanın omurgasını oluşturur. Kullanılacak mecralardaki özel kısıtlamalar ise tabi olunabilecek ana etmenlerdendir. 

Hareketlendirme

Mecra, süre ve anlatılacak materyaller belirlendikten sonra ses ve video mühendislerimiz tarafından sabit çizimlere, fotoğraflara hareket verir, videomuzu şenlendirir, çalışmalarımızı tamamlarız. 

Mecra Paylaşımı

Çalışmalarımız için alacağımız onayın ardından gerekli video çıkış formatına göre ölçekleyip mecralarla paylaşır, videoyu yayarız. 

Animasyon Fiyatı

Logo tasarım Fiyatları

Firmanız ya da markanızın animasyon hizmetini detaylandırıp şirketiniz için en uygun fiyat teklifimizi hazırlayarak sizlere sunabiliriz. Animasyon çalışmalarımız ile ilgili kusursuz hizmeti almak için müşteri temsilcimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Sizlere en geç bir iş günü içerisinde geri dönüş sağlayacağımızdan emin olabilirsiniz.
 

Any Question ?

Nullam ut consectetur dolor. Sed sit amet iaculis nisi. Mauris ridiculus elementum non felis etewe blandit.

Ask Now
Ara Soru Sor