B
B
B
P
P
P

Brand Partner olarak açık hava reklam çalışmalarının kurumsal ve güçlü firma imajına kattığı artıları biliyoruz. Dış mekânlarda da markanızı olabildiğince duyurmak, tüm açık hava çözümlerinde sıra dışı tasarımlarla görünür olmak için outdoor tasarım konseptleri üretebiliriz. Çünkü bizler ölçeklendirme ne olursa olsun, başarının kreatif ve tasarımın bir araya gelmesiyle kazanıldığına inanıyoruz.

Outdoor Tasarım Mecraları

  • Tabela
  • Araç Giydirme
  • Pano
  • Billboard
  • Bina veya Cephe Giydirmeler
  • Dijital Billboard
  • Plazma Ekran Network
  • CLP Network
  • Dış ve İç Cephe Led Ekran
  • Megalight

*Belirttiğimiz outdoor reklam mecraları çeşitlendirilip, çoğaltılabilir.

OutdoorTasarım Nasıl Olmalı?

Logo Nasıl Olmalı
Elma İkonu

Çarpıcı Olmalı

Açık hava reklamlarını tasarlarken mücadele edilmesi gereken konu: Odaklanmayı engelleyen dış etkenlerin varlıdır. Kreatifi belirlerken dikkat çekici ve aykırı bir konsept tüm odağı merkezde toplayacaktır. 

Logo Unutulmaz Olmalı İkonu

Net Olmalı

Outdoor tasarımlarda çalışma alanı büyük olsa da uzaktaki insanların da rahatlıkla ve tek seferde reklam konseptini anlamaları için çalışma net olmalı. Karmaşık tasarımlardan uzak durularak mümkünse tek slogan ve tek görsel ilkesine bağlı kalınmalı. Böylece verilmek istenen mesaj net olarak hissettirilmeli.

Logo Kalıcı Olmalı İkonu

Merak Uyandırmalı

Tüm tasarım elementleri kullanılarak merakın slogana, iletişim bilgilerine ve en önemlisi de ürün ya da hizmete odaklamalı. Akılda kalıcılığın en önemli ögelerinden biri de merak uyandıran kreatif fikirleridir.

Outdoor Tasarımı Süreçleri

Logo tasarim süreci

Sektör Analizi

Öncelikle firmanızı ve sektörünüzü inceler, sektörünüzde outdoor tasarım çalışmalarında hangi mecraların tercih edildiğini ve hangi mecranın firmanız için daha verimli olacağı konusunda araştırmalar yaparız. Hedef kitlenizi belirleyip sizlerle mecra seçimini gerçekleştirdikten sonra tasarım sürecine geçeriz.

Outdoor Tasarımı Hazırlıkları

Hazırlık sürecinde belirlenen outdoor tasarım mecrasına göre çalışmalar gerçekleştirmek adına kampanya, konsept veya tanıtım kollarından hangisinin sizin için doğru olduğunu saptayarak planımıza uygun olarak görsel, metin ve slogan gibi ihtiyacımız olan verileri sizlerden isteriz. Bu tarz içerikleriniz mevcut değil ise bu konularla ilgili size seçenekler sunarız. Gerekli tüm dokümanlar oluşturulduğunda tasarım sürecine geçeriz.

Outdoor Tasarımı 

Billboard, cephe giydirmeleri ve diğer outdoor tüm tasarımlarda yer alan reklam mesajı, kullanılan tipografik unsurlar, görseller ve firma işaretleri mükemmel bir uyum içinde birleştiğinde hedef kitle üzerinde son derece etkili olur. Tüm bu çalışmalar ise dış mekana yönelik  çalışmalar için düşünüleceğinden okunabilir ve görünür olması önemlidir. Anlık olarak hedef kitleye ulaşacak mesaj ve konu tasarım ekibimiz tarafından titizlikle ele alır ve çalışmalarına geçilir.

Outdoor Tasarım Fiyatı

Logo tasarım Fiyatları

Firmanız ya da markanızın outdoor tasarımlarında fiyat çalışmalarımızı detaylandırıp şirketiniz için en uygun fiyat teklifimizi hazırlayarak sizlere sunabiliriz. Outdoor tasarım çalışmalarımız ile ilgili kusursuz hizmeti almak için müşteri temsilcimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Sizlere en geç bir iş günü içerisinde geri dönüş sağlayacağımızdan emin olabilirsiniz.
 

Any Question ?

Nullam ut consectetur dolor. Sed sit amet iaculis nisi. Mauris ridiculus elementum non felis etewe blandit.

Ask Now
Ara Soru Sor