B
B
B
P
P
P
Brand Partner olarak firmanızı, ürün ya da hizmetlerinizi en kısa yoldan hedefinize ulaştıracak broşür tasarımlarını en etkili metotlarla gerçekleştiriyoruz. Çünkü akılda kalan değerleri nasıl ve ne şekilde yerleştirilmesi gerektiğini biliyoruz. Gelin hayalinizdeki hedef gücü yüksek broşürlerinizi bizler tasarlayalım.

Broşür Tasarımı Nasıl Olmalı?

Her Broşür Hedefine Uygun Tasarlanmalı

Broşür tasarımında; içerik ve görsel seçimi çok dikkatlice ve stratejisi belirlenerek seçilmelidir. Broşür tasarımı, bir hedef doğrultusunda hazırlanmalıdır. 

Dikkat Çekici Olmalı

Bir broşürün başarılı olması için, etkin pazarlama stratejileri doğru kullanılmış olmalıdır. Bunun yanı sıra, doğru sahada dağıtılması broşürün, dikkat çekici ve etkili bir tanıtım materyali olmasında çok etkili bir rol oynar.

Hatırlanabilir Olmalı

Tüm bu bilgilerin ışığında, broşür tasarımı, işinin üstadı ve doğru kreatifler tarafından tasarlanmalıdır. Doğru ve etkili bir broşür tasarımı, belirli zamanlarda tasarımları yenileseniz dahi sektörde tutunabilmektedir. Tüm bu bilgilere ek olarak en önemli kıstas, broşür tasarımının kurumsal kimlik çerçevenize uygun olarak tasarlanması ve devamlılığının sağlanmasıdır.

Kaliteli Olmalı

En son aşamada ise, tam olarak başarıya ulaşabilmesi baskı kalitesine bağlıdır. Broşürde kullanılan görseller, baskıya uygun ve yüksek kalitede olmalıdır. Sayfa sayısına ve teknik özelliklerine uygun kağıt seçimi de bir o kadar önemlidir. Yani matbaa seçimi ve matbaanın ajans tarafından kontrol edilmesi çok önemlidir.

Brand Partner

Broşür Tasarımları

Projelere Git

Broşür Tasarımı Süreci

Bir şirket ya da marka için hazırlanan broşür tasarım süreçlerini aşağıdaki şekilde özetleyebiliriz;

Sektör Analizi

Tasarım aşaması öncesinde, broşürde neyi ön plana çıkarmak istediğinizi irdeleriz. Sektördeki diğer oyuncuların, nasıl tasarımlar yaptığını, neyi nasıl vurguladıklarını inceler, markanızın, sektördeki diğer oyunculardan bir adım ötede farklılaşmasını sağlarız. Bu satış getirecektir.

Metin

Metin oluşturma aşamasından sizden gerekli verileri alır inceleriz, hedefimiz doğrultusunda iyileştirmek adına görüşlerimizi bidiririz. Kullanağız içerik hazır değilse ek olarak bir çalışma yapar tasarım aşamasında sizlere bu konuda da destek olabiliriz.

Fotoğraf

Broşür tasarımının kusursuz görünmesini sağlayacak en önemli unsur görsel seçimidir. Görsellerin uygun kalitede çekimlerinin yapılması gerekir. Talep ederseniz ek olarak çekimlerinizi üstlenebilir ya da stock sitelerden sizin onayınızla satın almalar yapabiliriz. İsterseniz mevcut görsellerinizi inceler uygun olup olmadığı konusunda da bilgi verebiliriz.

Özelliklerinin Belirlenmesi

Broşür tasarımlarının ebat ve konseptleri çok çeşitlidir. Bu ebatlara karar verirken kullanılacak mecralara göre seçim yapılması gerekir.

Uygulama

Tüm bilgi ve detayları sizlerden alan müşteri temsilciniz, tüm bu verileri kreatif ekibe aktarır. Kretif ekip tasarından tasarlanan konseptler sizlerin değerlendirmesine gönderilir. Seçiminiz sonrasında uygulaması hazırlanır, son kontrolleri yapıldıktan sonra onayınıza gönderilir.

Baskı

Broşürün etkili olması için tüm bu krieterlerin doğru bir şekilde seçilmesi ve yapılması zorunludur. Ancak bu şekilde doğru etkiyi sağlar ve istediğiniz satış gerçekleşir.

Broşür Tasarım ve Baskı Fiyatı

Konsept tasarım hizmeti için müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz. En geç bir gün içinde sizlere konu ile ilgili mutlaka dönüş sağlanacaktır.

 

Brand Partner

Broşür Tasarımları

Projelere Git

Any Question ?

Nullam ut consectetur dolor. Sed sit amet iaculis nisi. Mauris ridiculus elementum non felis etewe blandit.

Ask Now
Ara Soru Sor