B
B
B
P
P
P
Brand Partner olarak geleceğin vazgeçilmez alanlarından biri olan mobile tam destek veriyor, web sitenizin tüm mobil cihazlarda en sağlıklı şekilde çalışması için tasarlıyoruz. Çünkü bizler teknolojiyi merkezinden takip ediyoruz. 

Mobil Web Tasarım Nasıl Olmalı?

Logo Nasıl Olmalı
Elma İkonu

Erişilebilirlik

Masaüstü web siteleri kendi mecralarında fırtınalar estirirken mobil cihazların da tüm ihtiyaçlara cevap verebilmesi şarttır. Site ziyaretçileri kolayca size ulaşırken kısıtlanmaması ve özgürce tüm bilgilere erişebilmesi asıl amaçlardan olmalıdır.

Logo Unutulmaz Olmalı İkonu

Sürdürülebilirlik

Mobil cihazlar farklı dinamiklere ihtiyaç duyduklarından baştan tasarlanmaları gerekir. Bu da kurumsal sitenizin mobilde de uygun ve devam edilebilir olmasını gerekli kılar. 

Logo Kalıcı Olmalı İkonu

Okunabilirlik

Mobil cihazların ekran farklılıkları beraberinde okunma kolaylığı ihtiyacını doğurur. Fontların, ikonların ve görsellerin tekrardan mobil için dizayn edilmesi gerekir.

Logo Çok Yönlü Olmalı İkonu

Ulaşılabilirlik

Mobil web sitelerinin artık gerekliliği arama motorlarının sitenizi en üst sıralarda göstermesiyle doğru orantılıdır. Mobil çözümler, Web sayfanızın arama motorlarında daha kolay ve hızlı index’lenmesine olanak tanır. Ve böylelikle sitenizin bilinirlik düzeyinde sıçrama yapmış olursunuz.

Mobil Web Tasarım Süreci

Logo tasarim süreci

Hedef Kitle Analizi

Firmanızın sektörünü ve hedef kitlesini inceler, kullanıcı deneyimlerini baz alarak web sitenizde ki yapılması gerekenleri detaylı bir rapor olarak sunarız. Raporumuzu oluştururken mobil web tasarımının hangi firma için ne tür kazanımların elde edildiğini ayrıntılandırırız.

Kullanıcı Deneyim Tasarımı

Tasarım süreci biten web tasarımınızın mobil ve tabletlere uygun bir şekilde yazılımına geçeriz. Otomatik olarak kendini boyutlandıran mobil web tasarımınızın bu süreçte son teknoloji ile kodlamasını yaparız. Son aşamamızda da yazılımı da biten mobil web tasarımınızın tüm browser, akıllı telefon ve tabletler de incelemelerini bitirir, mobil web sitenizi son dokunuşları yaparak yayına alırız.

Yazılım

Tasarım süreci biten web tasarımınızın mobil ve tabletlere uygun bir şekilde yazılımına geçeriz. Otomatik olarak kendini boyutlandıran mobil web tasarımınızın bu süreçte son teknoloji ile kodlamasını yaparız. Son aşamamızda da yazılımı da biten mobil web tasarımınızın tüm browser, akıllı telefon ve tabletler de incelemelerini yapar, mobil web sitenizi son haline getirerek yayınlarız.

 

Mobil Web Tasarım Fiyatı

Logo tasarım Fiyatları

Firmanız ya da markanızın mobil web tasarım hizmetini detaylandırıp şirketiniz için en uygun fiyat teklifimizi hazırlayarak sizlere sunabiliriz. Mobil web tasarım çalışmalarımız ile ilgili kusursuz hizmeti almak için müşteri temsilcimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Sizlere en geç bir iş günü içerisinde geri dönüş sağlayacağımızdan emin olabilirsiniz.
 

Any Question ?

Nullam ut consectetur dolor. Sed sit amet iaculis nisi. Mauris ridiculus elementum non felis etewe blandit.

Ask Now
Ara Soru Sor