B
B
B
P
P
P

Brand Partner olarak sizlerin tüm indoor (iç mekan) tasarım ihtiyaçlarınızı, belirleyeceğimiz konsept dahilinde şekillendiriyor, en iyiye ulaşmanız için doğru yönlendirmeler yapıyoruz. Çünkü bizler yenilikçi ve modern üretimler yapmayı seviyoruz. Gelin tüm iç mekân tasarım ihtiyaçlarınıza birlikte yön verelim. 

Indoor Tasarım Mecraları Nerelerdir?

  • Roll Up
  • One way vision
  • Pano

Indoor Tasarımlar Nasıl Olmalı?

Logo Nasıl Olmalı
Elma İkonu

Sıra Dışı Olmalı

Tüketim dünyasının bir anda tüm yönleriyle bir gecede değişebileceği bir dünyada en korkulan senaryo: Bayağı kalmak. Yenilikçi, sıra dışı bir tasarım ise kaliteyle buluşursa çağa ayak uydurmakla kalmaz, sektöre yön veren bir konuma da yükselir. 

Logo Unutulmaz Olmalı İkonu

Kışkırtıcı Olmalı

Mekân tasarımları kaliteli bir üretimle birleşince ortaya paylaşma duygusu çıkar. Özellikle sosyal medyada konuşulmak kendiliğinden oluyor gibi görünse de algı yönetiminin alanına girer. "Çek paylaş" demeden bu dürtüyü harekete geçirmek, insanları kışkırtmak ise bir tasarım sanatıdır.

Logo Kalıcı Olmalı İkonu

Gülümsetebilmeli

Uçsuz bucaksız kozmopolit yaşantıda insanların aradığı sadece bir tatlı huzurudur. Klişelerden olan “gülerken düşündürme” ise kreatif bir tasarımla güveni getirir. İç mekân tasarımları bu ayaklar üzerinde yükselirse başarıya ulaşır.

Indoor Tasarım Süreci

Logo tasarim süreci

Şirketiniz ya da markanız için hazırlayacağımız indoor tasarım süreçlerini soru işareti kalmayacak şekilde net ve detaylı bir bakış açısıyla yönetiyoruz. 

Sektör Analizi

Sizleri dinleyerek sektörünüzü ve hizmetlerinizi belirleriz. Sizlerden alacağımız indoor istekler doğrultusunda çalışmalara başlayacağımız gibi detaylı sektör analizi sonucu ortaya koyacağımız ürün kalemlerini de raporlayabiliriz. 

Gereklilik Tespiti

Markanızın indoor tasarım ihtiyaçları doğrultusunda firmanıza özel gereklilik ve buna bağlı olarak maliyet analizi çıkararak sunarız. Böylece yatırımlarınızın uzun vadede daha ciddi oranlarda yol kat edecektir.

BSE Metodu

Yapacağımız indoor tasarımlarında küresel çapta uygulanan “basit, sade ve etkili” metodu kullanılacaktır. Böylece tasarımın rahatlığı gösterişten uzak ama bir o kadar vurucu bir noktaya yükselecektir. 

Üretim Yönlendirme

Tasarladığımız indoor ürünlerinin üretimleri için gerekli tüm yönlendirmeler firmanız için yapılarak üretim tablosu çıkarırız, alternatifler arasında üretim tercihini birlikte karar verebiliriz. 

Indoor Tasarım Fiyatı

Logo tasarım Fiyatları

Firmanız ya da markanızın indoor tasarımlarında fiyat çalışmalarımızı detaylandırıp şirketiniz için en uygun fiyat teklifimizi hazırlayarak sizlere sunabiliriz. Indoor tasarım çalışmalarımız ile ilgili kusursuz hizmeti almak için müşteri temsilcimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Sizlere en geç bir iş günü içerisinde geri dönüş sağlayacağımızdan emin olabilirsiniz.
 

Any Question ?

Nullam ut consectetur dolor. Sed sit amet iaculis nisi. Mauris ridiculus elementum non felis etewe blandit.

Ask Now
Ara Soru Sor