B
B
B
P
P
P

Brand Partner olarak firmaların kendilerini anlatma sürecinde pek çok mecraya ve pek çok frekansa ihtiyaçları olduğunu biliyoruz. Firmaların indirim ürünlerini, çeşitli kampanyalarını ve şirket bilgilerini müşterilerine duyurmak ve tanıtmak için yayınladıkları ilanların bilinirlik düzeyini arttırdığına inanıyoruz. Dolayısıyla bizler yenilikçi ve özgün insert ve föy tasarımlarıyla ürünlerinizi bir adım öteye taşıyoruz.

Insert ve Föy Tasarımı Nasıl Olmalı?

Tanıtımı Hızlı Olmalı

Görece daha geniş ilan alanları olan, daha fazla ürün ve bilginin paylaşılabilmesinden dolayı tercih edilen insert ve föy tasarımlarında tanıtım en vurucu görsellerle ve kısa bilgi notlarıyla hızlı yapılmalı, daha fazla bilgi için web sitesi ya da direk iletişime yönlendirici olmalı.

Özgün Tasarım İmkânları Sağlanmalı

Akılda kalıcı föy tasarımları için klasik çizgilerden çıkıp rakiplerden ve sektörden ayrışan çizgiler tasarlanmalı. Sadece tek seferlik incelenen ilanlar yerine saklanan, atılmayan tasarımlar geliştirilmeli.

Maliyet Dostu Olmalı

Baskı ve dağıtım maliyetlerini de hesaba katılırsa katalog tasarım, basım ve dağıtım kalemlerini de düşününce maliyet dostu olan insert ve föy çalışmaları; kısa zamanda hazırlanması ve etkili olması nedeniyle seçilir. Bu yüzden tüm çalışmalarda maliyet hesaplaması yapılarak yol alınmalı.
 

Neden Insert ve Föy?

 • Fuar ya da organizasyonlarda en hızlı tamamlama süresi olduğundan,
 • Baskı alanı az olmasına rağmen geri dönüşlerin yüksek verimliliğinden,
 • Katalog ve broşüre göre daha az maliyetle yapılabildiğinden,
 • İçerik olarak marka ve ürünün özeti yansıtarak daha okunabilir olduğundan dolayı tercih edilir.

Brand Partner

Insert ve Föy Tasarımları

Projelere Git

Insert ve Föy Tasarım Çeşitleri

 • A4 ebadında tek sayfa
 • A4 ebadında tek veya iki kırımlı
 • A3 ebadında ortadan tek kırımlı
 • Üç veya dört A4 ün birleşiminden ve kırımlı,

En çok tercih edilen tasarım çeşitleri yukarıdaki seçenekler olduğu gibi özet boyut tasarım isteklerine de NS Reklam olarak cevap verebilmekteyiz.

Insert ve Föy Tasarım Süreçleri

Hedef Kitle

Hedef kitlenizi sizler için araştırır, insert veya föy tasarımlarından hangisinin daha verimli olabileceğine karar veririz. Sektörünüzde yapılmış diğer örnekleri inceler en doğru tasarım modelini gerçekleştirmek için alternatifler sunarız. Karar verilen tasarım modeli ile çalışmalara başlarız.

İçeriklerin Oluşturulması

Insert ve föy tasarımında yer alacak içeriğinizin hazır olup olmadığını göre hareket planlarımızı belirleriz. Kullanılacak görsel ve metinler hazır ise sürecimiz daha hızlı ilerleyecektir. Metin veya görseller hazır değil ise tedarik sürecimizi başlatırız. Metinler için gerekli çalışmaları yapar onayınıza sunarız. Kullanılacak görseller için ise size üç seçenek sunabiliriz;

 • Insert ve föy tasarımlarında yer almasını istediğiniz ürün veya hizmetinizin profesyonel fotoğraf çekimini yapabiliriz.
 • İmaj bankalarından konsepte uygun görseller seçebilir ve sizin adınıza lisanslandırabiliriz.
 • Hali hazırda bulunan görsellerinizin gerekli renk ve ışık ayarlamaları yapar ya da görsellerinizin uygun olup olmadığı hakkında bilgi verebiliriz.

Uygulama

Tüm adımları şekillenen konsept ve boyut seçimleri doğrultusunda tasarım aşamasına geçer, sonuçları sizlere paylaşırız. Onayınız ile birlikte baskı aşamasına geçeriz.

Baskı

Baskıya hazır hale gelen çalışmaları, onayınız ile beraber çözüm ortağımız olan matbaamıza göndererek son aşamayı da tamamlamış oluruz. 

Insert ve Föy Tasarım Fiyatı

Firmanız ya da markanızın insert ve föy tasarımlarında fiyat çalışmalarımızı detaylandırıp şirketiniz için en uygun fiyat teklifimizi hazırlayarak sizlere sunabiliriz. Insert ve föy tasarım çalışmalarımız ile ilgili kusursuz hizmeti almak için müşteri temsilcimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Sizlere en geç bir iş günü içerisinde geri dönüş sağlayacağımızdan emin olabilirsiniz.

 

Brand Partner

Insert ve Föy Tasarımları

Projelere Git

Any Question ?

Nullam ut consectetur dolor. Sed sit amet iaculis nisi. Mauris ridiculus elementum non felis etewe blandit.

Ask Now
Ara Soru Sor