B
B
B
P
P
P

Brand Partner olarak sizlere basit, etkili, unutulmaz, kalıcı, modern, sizi anlatan, işinizi yansıtan çalışmalar sunuyoruz. Çünkü bizler üretmeyi seviyoruz. Gelin logonuzu birlikte tasarlayalım. 

Logo Tasarımı Nasıl Olmalı?

Basit Olmalı

Bir logo tasarımı basit formda olmalı. Basit ve özel logo tasarımı firmanın/markanın/ürünün kolay tanınmasını sağlar. Unutulmaz kılar. Abartıya, şatafata kaçmadan “Etkili Olmanın 10 Altın Kuralı”na uyarak ortaya çıkarılan su katılmamış fikirler her zaman fark yaratır.

 

Unutulmaz Olmalı

Logo tasarımı basitlik ilkesinin arkasında unutulmazlık yatar. Hedef kitlesi gözetilerek hazırlanmış logo tasarımı; vurucu gücü, basit çizgilerle kendisini anlatmada bulur. Marka ve kimliğin ilk göstergesi olan kurumsal logo, ancak özgün bir tasarımla kurumsal bakış açısını unutulmaz kılabilir.
 

 

Kalıcı Olmalı

Etkili bir logo tasarımı, zamana karşı ne kadar dirençli olduğuyla orantılıdır. Sürdürülebilirliği on yıllarla ölçülmesi gereken logo serüveninde tasarım, ufku belirler. Uçsuz bucaksız sektörde ancak basit, esnek ve kolay algılanabilen logo tasarımları kaybolmadan tutunabilir.

 

Çok Yönlü Olmalı

Dört dörtlük bir logo oluşturma aynı zamanda çok yönlü bakış açılara da cevap verebiliyor olmalı. Her türlü mecrada kolayca uygulanabilir, esnek ve efektif çalışmalar kurumsal kimliğe uygun aktarımlarının yapılabilir olması gerekir. Tüm üretim ihtiyaçlarında modern görünümünün yanında güveni de yansıtılabilmelidir.

 

Amacına Uygun Olmalı

Hedefini on ikiden vuran bir logo tasarımı, marka mesajını tasarımıyla bütünleştirerek belirlediği hedef kitlesine ve firmanın amacına uygun olmalı. Klişelerden uzak durularak hazırlanmış logo tasarımının aynı zamanda bir hikayesi ve tarihi bilinerek tasarımsal bütünlük sağlanmalıdır.

Brand Partner

Logo Tasarımları

Projelere Git

Logo Tasarımı Süreci

Şirketiniz ya da markanız için hazırlayacağımız logo tasarım sürecini soru işareti kalmayacak şekilde net ve detaylı bir bakış açısıyla yönetiyoruz. 

Sektör Analizi

Sizleri dinleyerek sektörünüzü ve hizmetlerinizi keşfederiz. Sektördeki rakiplerinizin logo ve kurumsal kimlik çalışmalarını inceler, ulaştığımız sonuçları sizlerle paylaşırız. Beklentileriniz ile yapacağımız sektör analizini harmanlayıp çalışmalarımıza başlarız.

Marka İsmi

Bir markanın logosu ismini, ismi ise logosunu taşır. İki kanatlı bu sistemde zayıf nokta var ise markanızın yükselmesi neredeyse imkânsızdır. Sektöre adımını atacak ürün ya da hizmetinizin markasını belirlemek için ilk adımı atmak istiyorsanız editörlerimize danışabilir, Marka İsmi ve Slogan hizmet kalemlerimizle profesyonel destek alabilirsiniz.  Buradan marka ismi hizmetimize nasıl bir açıklama ile link verebiliriz.

Logo Amblemi ve Font Seçimi

Yaptığımız sektör ve rakip analizleri sonucunda, hedef kitleye uygun logotype/amblem tasarımınızı hazırlarız. Alternatif tasarımlarımızla beraber çalışmalarımızı sunarız. Burada önemli olan logonuzun yalın halde sizi anlatabilmesi ve yüklendiğiniz misyonun işinizle olan serüvenini tam olarak barındırabilmesidir. Tüm bu değer yüklemeleriyle sizlerden gelen yorumlar ve geri dönüşler doğrultusunda logoya son şeklini veririz.   

Vektörel Çizim

Tasarladığımız logo için gerekli tüm teknik çalışmaları yaparak vektörel çizimlerini gerçekleştiririz. Ve son olarak sizlere tüm platformlarda rahatlıkla kullanabileceğiniz formatlarda üretimlerini yaparak teslim ederiz. 

Logo Tasarım Fiyatı

Ürün ya da hizmetlerinizin logo tasarımında marka ismi, amblem ve font kullanımı gibi tercihleri detaylandırıp firmanız için en uygun fiyat teklifimizi hazırlayarak sizlere sunabiliriz. Logo tasarımıyla ilgili kusursuz hizmeti almak için müşteri temsilcimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Sizlere en geç bir iş günü içerisinde geri dönüş sağlayacağımızdan emin olabilirsiniz.
 

Brand Partner

Logo Tasarımları

Projelere Git

Any Question ?

Nullam ut consectetur dolor. Sed sit amet iaculis nisi. Mauris ridiculus elementum non felis etewe blandit.

Ask Now
Ara Soru Sor